Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Mokslas.IT - visos mokslo ir informacinių technologijų naujienos

older | 1 | .... | 397 | 398 | (Page 399) | 400 | newer

  0 0

  Televizorių technologijos ir jų žiūrėjimo įpročiai per paskutinius penkerius metus keitėsi itin greitai. Jeigu praeityje svarbiausias kriterijus juos perkant buvo kaina, tai dabar didesnis dėmesys yra skiriamas televizorių kokybei. Panaši situacija ir su tuo, ką žiūrime – vietoje profesionalaus turinio, vis dažniau žiūrėti renkamės „blogerių“ kuriamus vaizdo įrašus.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Japonijos kompanija „Toshiba“ jau artimiausiu metu pasirašys sutartį dėl savo itin vertinamo lustų gamybos verslo pardavimo JAV, Pietų Korėjos ir Japonijos investuotojų konsorciumui, antradienį pranešė Japonijos verslo dienraštis „Nikkei“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, Pietų Korėjos „Samsung“ kitą savaitę ketina pradėti prekiauti atnaujintais „Galaxy Note 7“ telefonais, kuriuos pernai teko atšaukti iš rinkos dėl sprogstančių baterijų, antradienį skelbia šalies žiniasklaida.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Švietimo ir mokslo ministerija kviečia mokslininkus, tyrėjus ir studentus dalyvauti konkurse ir kurti atžalines įmones (ang. k. „spin off“), kurių steigėjas arba vienas iš steigėjų yra mokslo ir studijų institucija, rašoma MITA pranešime spaudai.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  „Fortune“ 500-uko milžinė JAV pramoninių prekių tiekėja „Grainger“ rinkai pristatė lietuvių suprogramuotą internetinės prekybos sistemą „Gamut“. Įmonės atstovai teigia – „Gamut“ sudrebins pramoninių prekių tiekimo rinką.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Antradienį Vilniuje pasirašyta Lietuvos ir CERN sutartis dėl asocijuotos narystės.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Pirmadienį oficialiai paminėtos dvidešimtosios Hario Poterio istorijos metinės. Pirmoji knyga apie vaiką burtininką – „Haris Poteris ir išminties akmuo“ – buvo išleista 1997 metų birželio 26 dieną, rašo „The Verge“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Kad ir kaip būtų apmaudu, atvejų, kai pavagiami ar nutekinami asmeniniai duomenys, pasitaikys vis dažniau, LRT RADIJUI sako technologijų ekspertas Džiugas Paršonis. Anot jo, kaupiami ne tik tie duomenys, kuriuos pateikia patys vartotojai. Įvairios įstaigos gali kaupti ir paties žmogaus nepateiktą informaciją, o suklysti, taikant apsaugą, nesunku.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ pirmoji pradeda prekybą legendiniu telefonu „Nokia 3310“. Jį operatoriaus klientai jau dabar gali įsigyti internetinėje svetainėje, rašoma įmonės pranešime spaudai.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Rusijos naftos milžinė „Rosneft“ pirmadienį paskelbė patyrusi „galingą“ kibernetinę ataką; tai įvyko tokiu metu, kai ši bendrovė yra įsivėlus į karštus ginčus su Rusijos konglomeratu „Sistema“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Europoje antradienį plintantis naujas duomenis koduojantis virusas „Petya“ pasiekė ir Lietuvą – pranešta apie kelis šio viruso atvejus.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Nėra kito tokio pavyzdžio, kaip CERN, kur būtų matomas dialogas tarp vykdomos veiklos ir plačiosios visuomenės – tai tarsi savotiškas cirkas, tik nereikia to suprasti neteisingai. Taip LRT RADIJUI sako menininkas, dizaino mokslininkas, inžinierius Julijonas Urbonas. Anot jo, džiugu, jog Lietuva tapo asocijuotąja CERN nare, galbūt tai lems sustiprėjusį meninį bendradarbiavimą: „Tikiuosi, kad galbūt bus galima atsivežti lietuvių, kurie būtų adekvatūs ir galėtų ten kurti.“
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  „Facebook“ antradienį pranešė, kad pastarąjį mėnesį juo naudojosi daugiau nei 2 mlrd. žmonių. Tai reiškia, kad daugiau nei ketvirtadalis pasaulio gyventojų yra šiame socialiniame tinkle.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Amazonės miškuose Peru gyvenančios beždžionės, kaip rašo newscientist.com, naudoja purvą medicininiais tikslais – ėda jį, kad išvengtų virškinimo sutrikimų.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Petya virusas „ESET“ antivirusinių programų laboratorijos mokslininkų buvo pastebėtas dar 2016 metais . Trečiadienį buvo aptikta masiškai plintanti nauja „Petya“ viruso ataka, kuri, kaip manoma, yra viena iš pasekmių po liūdnai pagarsėjusių virusų „WannaCry“ ir „XData/AES-NI“, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Per pasaulį antradienį nusiritusi nauja kibernetinių atakų banga išnaudojo „Windows“ operacinių sistemų saugumo spragą, jau ištaisytą anksčiau išleistu naujiniu, o jos pagrindinis taikinys tikriausiai yra Ukraina, sako kompiuterinio saugumo specialistai. Išpirkos reikalaujantis virusas „Petya" pasiekė ir Aziją
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Izraelio „Mossad“ steigia investicijų fondą finansuoti startuoliams, kuriantiems novatoriškas technologijas, kurias galėtų naudoti ši žvalgybos agentūra.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Naujas kompiuterio įkrovos sektorių šifruojantis ir pinigus už iššifravimą prievartaujantis kibernetinis kenkėjas „Petya“ turi vadinamąjį „išjungimo mygtuką“ (angl. killswitch), kurį teks paspausti kiekviename kompiuteryje, kurį siekiama apsaugoti nuo rimtos žalos, socialiniame tinkle „Twitter“ rašo kibernetinio saugumo bendrovė „PT Security“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Kompiuterio įkrovos sektorių šifruojančiam ir išpirkos reikalaujančiam virusui „Petya“ (saugumo ekspertų taip pat vadinamam „NotPetya“ ir „GoldenEye“) užgrobus dešimtis tūkstančių kompiuterių, šio viruso kūrėjai susidūrė su pirma rimta problema, rašo svetainė „The Verge“.
  Skaitykite daugiau...

  0 0

  Lietuvoje veikiančiame pasaulinės maisto pramonės įmonės „Mondelez“ padalinyje trečiadienio rytą – suirutė: didelė dalis „Windows“ operacinių sistemų pagrindu veikti turinčių kompiuterių nebeveikia.
  Skaitykite daugiau...

older | 1 | .... | 397 | 398 | (Page 399) | 400 | newer